^ Back to Top
facebook

Iğdır aydınlar evden eve nakliyat,ı aradığınızda sizinle ilk görüşmeyi yapan kişi taşınma işleminizi baştan sona koordine edecek olan “Müşteri Temsilciniz” dir.
Müşteri temsilciniz sizin uygun gördüğünüz tarih ve saatte evinize gelerek detaylı bir keşifte bulunur.
Bunun amacı taşınma işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için gerekli olan arac, personel sayısı ve kullanılacak malzemelerin tespitidir.
Gerekli tespitlerin yapılması ve tüm şartlar da anlaşılması akabinde sözleşme yapılarak taşınma işlemi resmiyete dökülür.
Aracımız, personel ve gerekli malzemeleriyle birlikte söz verilen tarih ve saatte evinizde hazır bulunarak sağlıklı ve rahat bir taşıma işlemi gerçekleşmesi için hazırlıklarına başlarlar.
Iğdır aydınlar evden nakliyat Evden Eve Nakliyat ekipleri, siz ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeden eşya tasıma planlaması, koordinasyonu ve yerleştirme konularında uzmandırlar.
Iğdır aydınlar evden nakliyat olarak mevcut eşyaların demontesi ve paketlenmesi işleminden yeni mekanınızdaki kurulum ve yerleştirme işlemine kadar kendini hissettirerek taşınmanızı stressiz ve keyifli bir hale getirir.

Iğdır aydınlar evden nakliyat ile taşınan bütün eşyalarınız sigorta poliçesi kapsamında olup olası bir hasar durumunda, hasar tespitinde bulunulmakta ve en kısa sürede zararınız karşılanmaktadır. Iğdır aydınlar evden nakliyat Evden Eve Nakliyat olarak her bir personelimizi sigorta poliçesi olarak görmekteyiz.

Çünkü biz ve ekibimiz sadece eşyalarınızı değil onların yanında anılarınızı sevinç ve hüzünlerinizi de taşıdığımızın bilincindeyiz.

Her taşıma işlemine bu hassasiyetle başlar ve hayatınızın bundan sonrasını sürdüreceğiniz yeni mekanınızda aynı hassasiyetle sona erdiririz.